Polecamy


Aktualności

Henrik Nielsen na Kongresie Wyposażenia Wnętrz

Data:15.10.2012

Już 8 listopada 2012 r. branża wnętrzarska spotka się w Warszawie na corocznej imprezie dla producentów i dystrybutorów artykułów wyposażeniowych, sieci handlowych i architektów wnętrz. Tym razem gościem specjalnym będzie specjalista w dziedzinie innowacyjnych technik rozwoju biznesu, Henrik Nielsen z Kopenhagi.

Najbliższa, czwarta już edycja, Kongresu Wyposażenia Wnętrz, organizowanego przez wydawnictwo Promedia, będzie miała miejsce 8 listopada 2012 r. w Business Centre Club w Warszawie. W imprezie wezmą udział właściciele oraz managerowie w firmach produkcyjnych, importowych, eksportowych i handlowych, sieci salonów z wyposażeniem wnętrz, a także dekoratorzy, projektanci i architekci wnętrz. W czasie Kongresu będzie można zapoznać się z przeglądem najciekawszych targów wnętrzarskich na świecie oraz z nowościami w ofercie artykułów wnętrzarskich. Gwiazdą spotkania będzie Henrik Peter Reisby Nielsen, międzynarodowy konsultant w dziedzinie innowacyjnych technik rozwoju biznesu, który opowie o nowych narzędziach marketingowych stosowanych w sektorze wyposażenia wnętrz. W programie znajdzie się też prelekcja na temat sposobów budowania przewagi konkurencyjnej, dzięki dostępowi do informacji, na przykładzie światowej platformy trendów Fashionsnoops oraz prezentacje wystawców imprezy.
Podczas IV Kongresu Wyposażenia Wnętrz zostaną także ogłoszone wyniki polskiej edycji konkursu gia (Global Innovation Award), w którym wyłaniane są najlepsze światowe salony z wyposażeniem wnętrz. Laureatami gia w poprzednich latach były m.in. takie firmy, jak: Almi Decor, Impresja, Meble Agata czy Home&You. W tym roku nagrodę zwycięzcy wręczy Henrik Peter Reisby Nielsen, juror światowej edycji konkursu.

Link do relacji z poprzednich edycji imprezy:
http://promedia.biz.pl/pl,aktualnosci-z-branzy,46/rekordowa-frekwencja-na-iii-kongresie-wyposazenia-wnetrz,d201.html

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl