Polecamy


Aktualności z branży

Visual Merchandising w wyposażeniu wnętrz

Data:03.12.2018

31 stycznia w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu VM Forum - specjalistycznych szkoleń z visual merchandisingu. Ta edycja skierowana jest do reprezentantów handlu z branży artykułów wyposażenia wnętrz. Uczestnicy poznają m.in. trendy w visual merchandisingu na przyszły rok, które warto wziąć pod uwagę, przy tworzeniu wystawy sklepowej.

VM Forum w wyposażeniu wnętrz to wydarzenie skierowane przede wszystkim do menedżerów i specjalistów ds. visual merchandisingu w sieciach detalicznych, właścicieli i kierowników sklepów, pracowników centrów handlowych odpowiedzialnych za współpracę z najemcami w zakresie VM oraz reprezentantów handlu sprzedającego artykuły wyposażenia wnętrz (np.: meble, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, tekstylia domowe).

Szkolenie ma na celu pomóc uczestnikom w zwiększeniu sprzedaży poprzez skuteczny visual merchandising. Uczestnicy dowiedzą się, jak poprzez VM mogą pozyskać i utrzymać klientów, zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności dzięki warsztatom obejmującym: wykłady, praktyczne ćwiczenia i indywidualne porady szkoleniowców, a przy tym skorzystają z wiedzy najlepszych fachowców, otrzymają materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia szkolenia.

Pełna lista tematów oraz agenda szkolenia dostępne są na stronie: http://vmforum.pl/

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: http://vmforum.pl/rejestracja#content oraz do śledzenia go na Facebooku: https://www.facebook.com/events/246496259294608/

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl