Polecamy


Firma

PROMEDIA Jerzy Osika

Firma Promedia powstała w 1998 roku w celu dostarczania przedsiębiorstwom profesjonalnej informacji i narzędzi marketingowych przydatnych w prowadzeniu biznesu i skutecznym działaniu na rynku. Założycielem, właścicielem i prezesem firmy jest Jerzy Osika. 

 

Targi

Promedia jest organizatorem jedynych w Polsce targów poświęconych w całości tekstyliom domowym - Interior Design Forum (http://www.interiordesignforum.pl/) oraz targów artykułów do przygotowywania i serwowania żywności - Home&Food (http://www.homeandfood.net/).

Od 2017 roku firma jest członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego. 

Kongresy i konferencje

Promedia to także organizator takich wydarzeń jak: Retail Marketing Forum, E-commerce Innovations, Expo Marketing, Visual Merchandising Forum, Pop-up Forum czy Fashion Business Congress.

Organizujemy seminaria, wykłady i fora dyskusyjne podczas międzynarodowych konferencji, targów czy wydarzeń branżowych. Współorganizujemy konferencje z izbami branżowymi i przedsiębiorstwami wystawienniczymi. Na zaproszenie uczelni (jak np. SGH, Viamoda, ASP w Łodzi, czy Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie) prowadzimy zajęcia dla studentów.

Prezes firmy Promedia promuje Polskę zagranicą prowadząc wykłady na międzynarodowych konferencjach, kongresach i targach m.in. w Las Vegas, Hongkongu, Toronto, Mumbaju, Walencji, Porto, Frankfurcie, Lipsku, Kijowie.

 

Szkolenia

Zapraszamy do udziału w szkoleniach zamkniętych (tylko dla pracowników Państwa firmy), jak też otwartych. Dostarczamy wiedzy i umiejętności prowadząc praktyczne warsztaty w zakresie: sprzedaży, marketingu, zarządzania, trendów konsumenckich, visual merchandisingu. Szkolimy kadry firm handlowych, produkcyjnych, jak i eksporterów. Prowadzimy cykliczne szkolenia o trendach w modzie (Fashion Trends) i wyposażeniu wnętrz (Interior Trends), przygotowane we współpracy z nowojorską agencją prognozowania trendów Fashion Snoops. 

 Zapoznaj się z pełną ofertą szkoleń na stronie: https://jerzyosika.com/szkolenia/

Wydawnictwa

Realizujemy misję firmy poprzez wydawanie czasopism branżowych dla:

  • profesjonalistów ze świata mody ("Moda Męska", "Fashionbusiness.pl"),
  • fachowców związanych z wyposażeniem wnętrz ("Ambiente", "Ambiente International").

Dajemy firmom w Polsce dostęp do światowej wiedzy o trendach w modzie, wyposażeniu wnętrz i branży „beauty” prezentowanej w najlepszych zagranicznych magazynach i trendbookach. Dostarczamy informacji o zarządzaniu kolorem, reprezentując globalnego lidera w tej dziedzinie, firmę Pantone.

Wydajemy też czasopisma firmowe dla klientów, m.in. z branży mody (np.Henri Lloyd News) i wyposażenia wnętrz (np.Marcin Dekor Magazine).


Internet 

Dla fachowców z branży mody i wraz z nimi prowadzimy portal www.fashionbusiness.pl. Jako przedstawiciel światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku, profesjonalistom z branż: moda, wyposażenie wnętrz, „beauty” umożliwiamy dostęp do platformy wiedzy o trendach: www.fashionsnoops.com. Ułatwiamy skorzystanie z informacji o trendach poprzez sklep internetowy: www.promedia.trendprovider.com. Realizujemy i aktualizujemy firmowe strony internetowe (m.in. www.digel.pl).

 

Społeczności branżowe

Stworzyliśmy platformy współpracy:

Fashion Business Club - na rzecz wspólnego rozwoju firm tworzących biznes mody w Polsce,

Interior Business Club – dla podnoszenia jakości biznesu w firmach z branży wyposażenia wnętrz.

Zapraszamy do udziału w społecznościach branżowych w celu realizacji wspólnych korzyści.

 

Marketing

Jako agencja reklamowa i public relations wspieramy firmy w zakresie planowania i realizacji działań marketingowych i PR. Zaufały nam m.in. takie marki, jak: Triumph, Digel, camel active, Hattric, Calamar, Henri Lloyd, Amann, Adore.

 

Konkursy

Promujemy najlepsze praktyki biznesowe organizując konkursy na najlepsze sklepy stacjonarne (Retail Marketing Awards) i internetowe (E-commerce Innovations Award). Jesteśmy sponsorem i organizatorem światowego konkursu Global Innovation Award.w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Prezes firmy Promedia reprezentuje Polskę w Radzie Ekspertów Euroshop Retail Design Award.

 

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 22 243 45 33   |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl