Polecamy


Moda Męska

Magazyn Moda Męska

Moda Męska to jedyne czasopismo branżowe w Polsce specjalizujące się w dotarciu do firm oferujących męską odzież, bieliznę, obuwie i galanterię.

 

Tytuł ukazuje się dwa razy w roku, w okresie sezonowych kontraktacji prezentując trendy w modzie męskiej i najlepsze kolekcje na nastepny sezon. Magazyn jest też źródłem informacji o targach i innych ważnych wydarzeniach branżowych, nowych technologiach, istotnych zjawiskach w handlu tradycyjnym i internetowym, zastosowaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych w biznesie mody.

 

Moda Męska wydawana jest w nakładzie 4 000 egz. i dociera do czytelników poprzez prenumeratę, wysyłkę promocyjną, kolportaż na targach, imprezach kontraktacyjnych, konferencjach i seminariach branżowych. Dodatkowo tytuł obecny jest w salonach prasowych Empik.  W wersji elektronicznej (pdf) trafia do sklepów internetowych.

Moda Męska jest na rynku już od 1998 roku i od początku, jako jedyne czasopismo fachowe z branży mody, jest patronem medialnym programu „Teraz Polska”.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy redakcyjnej i reklamowej.

PROMEDIA Jerzy Osika, Biuro Kamienica, ul. Marszałkowska 58 lok. 15, 00-545 Warszawa   |   tel. +48 784 650 041  |   e-mail: biuro@promedia.biz.pl